Sieťové komponenty

 
 
 
 
 
 
 

ďalšie podkategórie Sieťové komponenty:

 
 
 
 
 
 
 

Filter vyhľadávania výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhľadávanie

 

Hľadať:

 
 
 

Parametrický filter

 
 
 
2603
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zoradiť podľa:

 
 Filter skladu
 Filter skladu
na sklade
všetko
 

na sklade: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položiek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

191

položiek

10

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
tp-link TL-WR841N Wireless Router300Mbps Wireless N Router, QCA(Atheros), 2T2R, 2.4GHz, 802.11n/g/b,1 10/100M WAN + 4 10

Bezdrátový router TP-LINK TL-WR841N poskytuje propustnost bezdrátového spojení až do rychlosti 300 Mbit/s. Podporuje standardy IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n Draft 2.0, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.1x. K propojení s ostatními prvky sítě slouží jeden 10/100 Mbit/s WAN port a čtveřice LAN portů. O výstupní výkon se stará dvojice externích antén s výkonem 3 dBi. Tento přístupový bod podporuje šifrování 64/128-WEP a WPA. Napájení je řešeno přiloženým DC adaptérem. Tabulka parametrů: ------------------ Režimy zapojení: AP, Router Podpora standardů: Ethernet síť standardu IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.1x, bezdrátová síť IEEE 802.11n(Draft 2.0), IEEE 802.11g, IEEE 802.11b Pracovní frekvence: 2.4 - 2.4835 GHz Přenosová rychlost: až 300 Mbit/s (802.11n) Modulace: DBPSK, DQPSK, CCK, OFDM, 16-QAM, 64-QAM Šifrování: 64/128/152-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK Zabezpečení: zabudovaný firewall podporující IP address filtering, Domain Name filtering a MAC address filtering NAT: ano DHCP protokol (Server/Client): ano/ano Síťové služby: TCP/IP, PPPoE, DHCP, ICMP, NAT, UPnP, Dynamic DNS,VPN pass-through, Virtual Server, Special Application a DMZ host Router :statické routování Způsoby konfigurace: Web Management VF výkon: 20 dBm Anténa: 2x externí 3dBi anténa neodnimatelna Konektor: 1x WAN: Auto-sensing 10/100BaseTX Ethernet port, konektor RJ-45, 4x LAN: Auto-sensing 10/100BaseTX Ethernet port, konektor RJ-45 Indikace stavu: 8x LED dioda (PWR, SYS, WLAN, 1x WAN, 4x LAN) Napájení síťový adaptér: AC 100-240 V (50-60 Hz) / DC 12 V, 1A Podpora OS: Nezávislé na OS Rozměry (V x Š x H): 28 x 200 x 140 mm ...

 

14.92 EUR  bez DPH

 

18.08 EUR  s DPH

 

0.15 SKK RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
tp-link TL-SG1008D Unmanaged Pure-Gigabit Switch8-port Desktop Gigabit Switch, 8 10/100/1000M RJ45 ports, plastic case

 

21.49 EUR  bez DPH

 

25.97 EUR  s DPH

 

0.15 SKK RP
       
 
 
 
 
 
tp-link TL-WR940N Wireless Router300Mbps Advanced wireless N Router, QCA(Atheros), 2.4GHz, 802.11n/g/b, 1 10/100M WAN +

Bezdrátový router TP-LINK TL-WR940N poskytuje propustnost bezdrátového spojení až do rychlosti 300 Mbit/s. Podporuje standardy IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n Draft 2.0, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.1x. K propojení s ostatními prvky sítě slouží jeden 10/100 Mbit/s WAN port a čtveřice LAN portů. O výstupní výkon 20 dBm se stará trojice fixních antén s výkonem 3 dBi. Tento přístupový bod podporuje šifrování 64/128/152-bit WEP a WPA/WPA2. Napájení je řešeno přiloženým síťovým adaptérem. Tabulka parametrů: ------------------ Režimy zapojení: AP, Router Podpora standardů: Ethernet síť standardu IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.1x, bezdrátová síť IEEE 802.11n(Draft 2.0), IEEE 802.11g, IEEE 802.11b Pracovní frekvence: 2.4 - 2.4835 GHz Přenosová rychlost: až 300 Mbit/s (802.11n) Modulace: DBPSK, DQPSK, CCK, OFDM, 16-QAM, 64-QAM Šifrování 64/128/152-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK Zabezpečení: zabudovaný firewall podporující IP address filtering, Domain Name filtering a MAC address filtering NAT: ano DHCP protokol (Server/Client): ano/ano Síťové služby TCP/IP, PPPoE, DHCP, ICMP, NAT, UPnP, Dynamic DNS,VPN pass-through, Virtual Server, Special Application a DMZ host Router: statické routování Způsoby konfigurace: Web Management VF výkon: 20 dBm Anténa: 3x externí 3dBi fixní dipólová anténa Konektor 1x WAN: Auto-sensing 10/100BaseTX Ethernet port, konektor RJ-45, 4x LAN: Auto-sensing 10/100BaseTX Ethernet port, konektor RJ-45 Indikace stavu: 8x LED dioda (PWR, SYS, WLAN, 1x WAN, 4x LAN) Napájení: síťový adaptér AC 100-240 V (50-60 Hz) / 9VDC / 0,85A Podpora OS:Nezávislé na OS Rozměry (V x Š x H): 28 x 200 x 140 mm...

 

21.58 EUR  bez DPH

 

26.08 EUR  s DPH

 

0.15 SKK RP
       
 
 
 
 
 
tp-link TL-SG1024D Unmanaged Pure-Gigabit Switch24-port Gigabit Desktop/Rachmount Switch, 24 10/100/1000M RJ45 ports, 13

Vysoce kvalitní 24 portový switch TP-LINK vhodný zejména pro rozšíření stávající ethernetové sítě. Tento model s označením TL-SG1024D od společnosti TP-Link nabízí veškeré standardní funkce. Mezi hlavní funkce patří především podpora takřka veškerých ethernetových protokolů IEEE 802.3, dále také disponuje šířkou pásma o velikosti 48 Gb/s, tabulkou MAC adres s možností uložení až 8000 záznamů. Switch je určen k instalaci do skříně typu rack o velikosti 19ti palců. Navíc je tento model vybaven úsporným systém, který nabízí celkovou úsporu elektrické energie až o 40 %. Každý port je opatřen nejen LED diodami, které indikují jeho aktivitu a rychlost, ale navíc je každý port vybaven technologií, která ho odpojí od zdroje energie v případě, že není nutné jeho napájení. Navíc přepínač si sám reguluje, jak vysoké napětí je nutné vysílat do jednotlivých připojených portů, dle délky média, které je k němu připojené. Plech na předělání do 19" rozvaděče je součástí balení. Tabulka parametrů: ------------------ Network Media: 10Base-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100U STP (maximum 100m) 100Base-Tx: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100U STP (maximum 100m) 1000Base-T: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) Interface: 24 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX) Switching Capacity: 48Gbps External Power Supply Input: 100~240VAC, 50/60Hz Output: 12VDC/2.0A Dimentions( W x D x H ) 11.6*7.1*1.7 in. (294*180*44 mm) SOFTWARE FEATURES Transfer Method Store and Forward Advanced Functions 802.3X Flow Control, Back Pressure, Auto-Uplink Every Port OTHERS Certification FCC, CE, RoHS Package Contents 24-Port Gigabit Desktop/Rackmount Switch Power Cord User Guide Environment Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?); Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?); Operating Humidity: 10%~90% non-condensing; Storage Humidity: 5%~90% non-condensing ...

 

93.33 EUR  bez DPH

 

112.18 EUR  s DPH

 

0.15 SKK RP
       
 
 
 
 
 
tp-link TL-SF1016DS Unmanaged 10/100M Switch16-port 10/100M Switch, 16 10/100M RJ45 ports, 13-inch steel case

TP-LINK TL-SF1016DS je precizně zpracovaný switch TP-Link s kompaktním stolním designem, který lehce zapadne do stísněného firemního prostředí i do domácností. Switch je vybavený 16 porty s rychlostí až 100 Mbps, takže klidně připojíte další prvky sítě, jako jsou další switche, servery, diskové stanice a další. Databáze pro MAC adresy pojme až 8000 různých kombinací a je připraveno pro neustále plné zatížení. Zařízení podporuje nejrůznější síťové protokoly a samozřejmostí je detekce kroucených kabelů či informační LED pro jednotlivé porty. Zařízení lze jednoduše spravovat webovým rozhraním. Parametry a specifikace: HARDWARE FEATURES Standards and Protocols: IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, CSMA/CD, TCP/IP Interface: 16 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX) Network Media: 10Base-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100U STP (maximum 100m) 100Base-Tx: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100U STP (maximum 100m) Backup Bandwidth: 3.2Gbps External Power Supply: 100-240VAC, 50/60Hz LED Indicator: Power, Link/Act, 100Mbps Dimentions( W x D x H ): 11.6×7.1×1.7 in. (294×180×44 mm) SOFTWARE FEATURES Basic Function: Wire-speed Performance MAC Address Auto-Learning and Auto-aging IEEE802.3x flow control for Full-Duplex Mode and backpressure for Half-Duplex Mode Port Forwarding: 10BASE-T: 14880pps/port 100BASE-TX: 148800pps/port Transfer Method : Store-and-Forward MAC Address Table: 8k OTHERS Certification: FCC, CE Environment: Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?); Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?); Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing ...

 

29.66 EUR  bez DPH

 

35.77 EUR  s DPH

 

0.15 SKK RP
       
 
 
 
 
 
tp-link TL-MC1400 Power Supply 14-slot unmanaged media converter chassis, 19-inch rack-mountable, supports redundant pow

Case TP-Link TL-MC1400 14-Slotové šasi pro media Precizně vyrobený case rackového rozměru (2U) určený pro 14 media konvertorů. Case je dodáván včetně aktivního chlazení a napájení. Case má pasivní backplane a sdílí napájení pro mediakonvertory - může mít až 2 napájecí zdroje - dodávaný střídavý nebo stejnosměrný. Media konvertory se do casu montují pomocí dodávaných lyžin. Case zjednodušuje instalaci většího počtu media konvertorů v rozvaděči a je určen pouze pro mediakonvertory značky TP-LINK verze s označením "v2", které mají 9 V napájení (tyto "v2" konvertory výrobce dodává od poloviny roku 2009). Tabulka parametrů: ------------------ Napájení: 100 - 230 V, 50 až 60 Hz Provozní teplota: 0 - 40 °C Rozměry: Rack 2U, 482 x 358 x 86 mm Sloty: 14x media konvertor Hmotnost: 8 kg Výstupní napětí: 9,5 V, 9,5 A Kompatibilní media konvertory: MC100CM Fast Ethernet Media Converter (10/100M RJ45 to 100M multi-mode SC Fiber) MC110CS Fast Ethernet Media Converter (10/100M RJ45 to 100M single-mode SC Fiber) MC111CS WDM Fast Ethernet Media Converter (10/100M RJ45 to 100M single-mode SC Fiber) MC112CS WDM Fast Ethernet Media Converter (10/100M RJ45 to 100M single-mode SC Fiber) MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter (10/100/1000M RJ45 to 1000M multi-mode SC Fiber) MC210CS Gigabit Ethernet Media Converter (10/100/1000M RJ45 to 1000M single-mode SC Fiber) MC211CS WDM Gigabit Ethernet Media Converter (10/100/1000M RJ45 to 1000M single-mode SC Fiber) MC212CS WDM Gigabit Ethernet Media Converter (10/100/1000M RJ45 to 1000M single-mode SC Fiber) MC220L Gigabit Ethernet Media Converter (10/100/1000M RJ45 to 1000M multi-mode/single-mode LC Fiber) ...

 

190.67 EUR  bez DPH

 

228.98 EUR  s DPH

 

0.15 SKK RP

 Na objednávku 

     
 
 
 
 
 
tp-link TL-SG1016D Unmanaged Pure-Gigabit Switch16-port Gigabit Desktop/Rackmount Switch, 16 10/100/1000M RJ45 ports, 13

TP-LINK TL-SG1016D je vysoce kvalitní 16ti portový přepínač vhodný zejména pro rozšíření stávající ethernetové sítě. Tento model s označením TL-SG1016D od společnosti TP-Link nabízí veškeré standardní funkce. Mezi hlavní funkce patří především podpora takřka veškerých ethernetových protokolů IEEE 802.3, dále také disponuje šířkou pásma o velikosti 32 Gb/s, tabulkou MAC adres s možností uložení až 8000 záznamů. Switch je určen k instalaci do skříně typu rack o velikosti 10ti palců. Navíc je tento model vybaven úsporným systém, který nabízí celkovou úsporu elektrické energie až o 40 %. Každý port je opatřen nejen LED diodami, které indikují jeho aktivitu a rychlost, ale navíc je každý port vybaven technologií, která ho odpojí od zdroje energie v případě, že není nutné jeho napájení. Navíc přepínač si sám reguluje, jak vysoké napětí je nutné vysílat do jednotlivých připojených portů, dle délky média, které je k němu připojené. Technické parametry a specifikace: Podporované protokoly: IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x Používaná přístupová metoda: CSMA/CD Síťová architektura: TCP/IP Základní funkce: Wire-speed Výkon Automatické učení aktuálně používaných MAC adres IEEE802.3x: Podpora řízení toku pro Full-Duplex a Half-Duplex režim Vestavěný systém pro úsporu energie: až o 40 % Šířky pásma (Backbound): 32 Gb/s Velikost MAC tabulky: 8000 pozic Počet přeposlaných paketů za sekundu na každý z portů: 10BASE-T: 14880 pps/port 100BASE-TX: 148800 pps/port 1000BASE-T: 1488000 pps/port Způsob přenosu: Store-and-Forward Porty: Počet portů: 16 s podporou 10/ 100/ 1000 Mb/s typu RJ45 (s podporou Auto MDI/ MDIX) Podporované kategorie síťových médií: 10Base-T: UTP kategorie 3, 4, 5 kabel (maximálně 100 m) EIA/TIA-568 100U` STP (maximálně 100 m) 100Base-TX: UTP kategorie 5, 5e kabel (maximum 100 m) EIA/TIA-568 100U` STP (maximálně 100 m) 1000Base-T: UTP kategorie 5, 5e kabel (maximum 100 m) LED indikátory: Napájení Připojených portů a jejich aktivity Indikace připojení portu s rychlostí 1000 Mb/s Bezpečnost a emise: FCC, CE Rozměry: 294 x 180 x 44 mm Teploty: Provozní: 0 ~ 40 °C Skladovací: -40 ~ 70 °C Vlkost: Provozní: 10 ~ 90 % Skladovací vlhkost: 5 ~ 90 % Napájení: Napětí: 100 až 240 VAC Frekvence: 50/ 60 Hz ...

 

68.83 EUR  bez DPH

 

82.78 EUR  s DPH

 

0.15 SKK RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položiek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

191

položiek

10

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     C 

     Cena do vypredania zásob 

     A 

     Akcia 

     N 

     Nedostupné 

     N 

     Na objednávku 

     D 

     Dopredaj 

     R 

     Rozbalené 

     Z 

     Znížená cena 

     P 

     Produkt mesiaca 

     P 

     Pre študentov 

     D 

     Dopredaj 30% z EUP 

     D 

     Dopredaj 50% z EUP 

     D 

     Dopredaj 70% z EUP 

     L 

     Letné promo 

     N 

     Náš tip 

  • BA - Bratislava
    BB - Banská Bystrica
     

    - je na sklade

    - na objednávku

    - nie je na sklade
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu, (komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnať - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    

 
 
 
 

 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 

 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  

 
 
 
 

 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Neprihlásený

Registrácia   Nové heslo
 
 

 

 

Technické riešenie © 2017 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz

SLK-WEBSHOP