Príslušenstvo

 
 
 
 
 
 
 

ďalšie podkategórie Príslušenstvo:

 
 
 
 
 
 
 

Filter vyhľadávania výrobca

 
 

 

 

Výrobcovia:

 OTHER
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhľadávanie

 

Hľadať:

 
 
 

Parametrický filter

 
 
 
3209
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zoradiť podľa:

 
 Filter skladu
 Filter skladu
na sklade
všetko
 

na sklade: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položiek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

77

položiek

4

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
PATCH kábel CAT.5 2m FTP šedý

 

1.68 EUR  bez DPH

 

2.02 EUR  s DPH

 

0.00 SKK RP

 Akcia 

     
 
 
 
 
 
PATCH kábel CAT.5 3m FTP šedý

 

2.46 EUR  bez DPH

 

2.95 EUR  s DPH

 

0.00 SKK RP

 Akcia 

     
 
 
 
 
 
Kábel FTP drôt cat.5e LinkWire 305m/bal.

 

54.23 EUR  bez DPH

 

65.08 EUR  s DPH

 

0.00 SKK RP

 Akcia 

     
 
 
 
 
 
SOLARIX kábel UTP LSOH CAT5E 305m/balenie

Tento inštalačný kábel s označením SXKD-5E-UTP-LSOH je spoľahlivou súčasťou produktového radu Solarix - CAT5E. Spoločne s ostatnými komponentmi systému štruktúrovanej kabeláže Solarix vytvára riešenie, ktoré zaručuje dlhú životnosť, maximálny výkon a bezproblémový chod počítačovej siete. Inštalačné káble Solarix - kategórie 5E sú určené pre horizontálne rozvody a sú ponúkané v tienenej aj netienené verzii s rôznym typom plášťa - tj. PVC, LSOH alebo UV stabilné PE. Tieto káble bez problémov spĺňajú požiadavky definované v medzinárodných štandardoch ANSI / TIA / EIA 568, ISO / IEC 11801 a EN 50173 pre kategóriu 5E a sú vhodné aj pre prenos dát rýchlosťou až 1 Gb / s (tj. Gigabitový Ethernet). Rovnako ako ostatné káble Solarix, je aj kábel SXKD-5E-UTP-LSOH značený metráží po 1m v rozsahu od 0 do 305m. Kábel je dodávaný vo vysoko odolnom trojvrstvovom leštenom kartónovom boxe (vždy farebne jednoznačnom podľa typu kábla), na ktorom sú uvedené všetky nevyhnutné produktové informácie vrátane čiarových kódov, výrobné šarže, popisu a najdôležitejších technických parametrov (napr. NVP v podobe QR kódu). Parametre a špecifikácie: Základné parametre Kategória: CAT5E Podporované protokoly: 1000BaseT Tienenie: nie Šírka pásma: 100 MHz Vodič: Medený drôt AWG 24 Izolácia: Polyetylén 0, 88 mm Plášť: LSOH Farba: fialová Priemer kábla: 5, 0 mm Fyzické parametre Váha: 30 kg / km NVP: 68% Propagation delay: 535 ns / 100m Delay skew: 20 ns / 100m Skladovacia teplota: -20 ° C až 60 ° C Prevádzková teplota: -20 ° C až 60 ° C Teplota pri inštalácii: 0 ° C až 50 ° C...

 

64.80 EUR  bez DPH

 

77.76 EUR  s DPH

 

0.00 SKK RP
       
 
 
 
 
 
PATCH kábel FTP 5m šedý

 

3.60 EUR  bez DPH

 

4.32 EUR  s DPH

 

0.00 SKK RP
       
 
 
 
 
 
tp-link TL-MC1400 Power Supply 14-slot unmanaged media converter chassis, 19-inch rack-mountable, supports redundant pow

Case TP-Link TL-MC1400 14-Slotové šasi pro media Precizně vyrobený case rackového rozměru (2U) určený pro 14 media konvertorů. Case je dodáván včetně aktivního chlazení a napájení. Case má pasivní backplane a sdílí napájení pro mediakonvertory - může mít až 2 napájecí zdroje - dodávaný střídavý nebo stejnosměrný. Media konvertory se do casu montují pomocí dodávaných lyžin. Case zjednodušuje instalaci většího počtu media konvertorů v rozvaděči a je určen pouze pro mediakonvertory značky TP-LINK verze s označením "v2", které mají 9 V napájení (tyto "v2" konvertory výrobce dodává od poloviny roku 2009). Tabulka parametrů: ------------------ Napájení: 100 - 230 V, 50 až 60 Hz Provozní teplota: 0 - 40 °C Rozměry: Rack 2U, 482 x 358 x 86 mm Sloty: 14x media konvertor Hmotnost: 8 kg Výstupní napětí: 9,5 V, 9,5 A Kompatibilní media konvertory: MC100CM Fast Ethernet Media Converter (10/100M RJ45 to 100M multi-mode SC Fiber) MC110CS Fast Ethernet Media Converter (10/100M RJ45 to 100M single-mode SC Fiber) MC111CS WDM Fast Ethernet Media Converter (10/100M RJ45 to 100M single-mode SC Fiber) MC112CS WDM Fast Ethernet Media Converter (10/100M RJ45 to 100M single-mode SC Fiber) MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter (10/100/1000M RJ45 to 1000M multi-mode SC Fiber) MC210CS Gigabit Ethernet Media Converter (10/100/1000M RJ45 to 1000M single-mode SC Fiber) MC211CS WDM Gigabit Ethernet Media Converter (10/100/1000M RJ45 to 1000M single-mode SC Fiber) MC212CS WDM Gigabit Ethernet Media Converter (10/100/1000M RJ45 to 1000M single-mode SC Fiber) MC220L Gigabit Ethernet Media Converter (10/100/1000M RJ45 to 1000M multi-mode/single-mode LC Fiber) ...

 

190.67 EUR  bez DPH

 

228.98 EUR  s DPH

 

0.15 SKK RP

 Na objednávku 

     
 
 
 
 
 
Konektor RJ 45 UTP lanko 100ks bal.

 

6.21 EUR  bez DPH

 

7.45 EUR  s DPH

 

0.00 SKK RP
       
 
 
 
 
 
Konektorovacie kliešte RJ45/8p8c

 

4.94 EUR  bez DPH

 

5.93 EUR  s DPH

 

0.00 SKK RP
       
 
 
 
 
 
Konektor RJ 45 STP drot 100ks/bal

 

 

23.60 EUR  bez DPH

 

28.32 EUR  s DPH

 

0.00 SKK RP
       
 
 
 
 
 
Konektor RJ 45 UTP drot

 

 

0.08 EUR  bez DPH

 

0.10 EUR  s DPH

 

0.00 SKK RP
       
 
 
 
 
 
ET spojka 2 x RJ45 cat. 5e

 

 

0.44 EUR  bez DPH

 

0.58 EUR  s DPH

 

0.04 SKK RP
       
 
 
 
 
 
tp-link MC100CM Fiber Converter10/100Mbps RJ45 to 100Mbps multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 2Km, switchin

# Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards. # Provides switch configuration of Half-Duplex / Full-Duplex transfer mode for FX port. # Extends fiber distance up to 2km The MC100CM is a media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media or vice versa. Designed under IEEE 802.3u 10/100Base-TX and 100Base-FX standards, the MC100CM is designed for use with multi-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector. The MC100CM supports shortwave (SX) laser specification at a full wire speed forwarding rate. It works at 1310nm on both transmitting and receiving data. Other features of this module include the ability to be used as a stand alone device (no chassis required)or with TP-LINK’s 19’’ system chassis, Auto MDI/MDI-X for TX port, Auto negotiation of duplex mode on TX port, and front panel status LEDs. The MC100CM will transmit at extended fiber optic distances utilizing multi-mode fiber up to 2 kilometers. Standard IEEE 802.3 / IEEE 802.3u Connector 1 SC fiber optic; 1 RJ45 jack Max. Distance Twisted Pair (Cat.5):100m Multi-mode Fiber Optic: 2km Power External Power Adapter. (DC 5V / 2A) Temperature Operation: 0? to 50? Storage: -40? to 70? Humidity 10%-90% RH Non-condensing Dimensions (LxWxH) 94.5mmx73mmx27mm 3.7x 2.9 x 1.1 inch. More information of the 100M series Media Converter Type Type Connetor Connector Transmission Distance Transmission Distance Transmission Media Transmission Media Output Center Wavelength MC100CM RJ45--SC 2km Multi-mode Fiber,Cat-5 1310nm ...

 

28.76 EUR  bez DPH

 

34.56 EUR  s DPH

 

0.04 SKK RP
       
 
 
 
 
 
Konektor RJ 45 UTP drot Cat.6

 

0.35 EUR  bez DPH

 

0.42 EUR  s DPH

 

0.00 SKK RP
       
 
 
 
 
 
Kábel UTP drôt cat.6 LinkWire 305m/bal.

 

60.35 EUR  bez DPH

 

72.42 EUR  s DPH

 

0.00 SKK RP

 Akcia 

     
 
 
 
 
 
Konektor RJ 45 STP drot Cat.6

 

0.18 EUR  bez DPH

 

0.22 EUR  s DPH

 

0.00 SKK RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položiek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

77

položiek

4

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     C 

     Cena do vypredania zásob 

     A 

     Akcia 

     N 

     Nedostupné 

     N 

     Na objednávku 

     D 

     Dopredaj 

     R 

     Rozbalené 

     Z 

     Znížená cena 

     P 

     Produkt mesiaca 

     P 

     Pre študentov 

     D 

     Dopredaj 30% z EUP 

     D 

     Dopredaj 50% z EUP 

     D 

     Dopredaj 70% z EUP 

     L 

     Letné promo 

     N 

     Náš tip 

  • BA - Bratislava
    BB - Banská Bystrica
     

    - je na sklade

    - na objednávku

    - nie je na sklade
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu, (komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnať - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    

 
 
 
 

 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 

 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  

 
 
 
 

 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Neprihlásený

Registrácia   Nové heslo
 
 

 

 

Technické riešenie © 2017 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz

SLK-WEBSHOP